PF Computer Technology
informatyka śledcza | outsourcing IT 

Wykonujemy badania w zakresie:

sieci komputerowych (LAN, WAN, SAN),
systemów komputerowych,
systemów ERP,
sprzętu komputerowego,
oprogramowania (ocena legalności, funkcjonalności, itp.),
wszelkich nośników danych (ujawnianie wskazanych informacji),
analizy legalności oprogramowania,
analizy pozycjonowania stron internetowych,
telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych,
analizy nielegalnego odbioru płatnego sygnału telewizyjnego.

 

Odzyskujemy informacje z nośników danych (dyski twarde, karty pamięci, itp.). Działamy w przypadku sformatowanych nośników, skasowanych partycji, dysków z uszkodzonymi sektorami, partycji szyfrowanych, odbudowujemy macierze RAID.

Zajmujemy się kompleksową obsługa informatyczną firm i instytucji. Swoim klientom oferujemy kompletną obsługę informatyczną. Od wyboru odpowiedniego oprogramowania, poprzez dobór odpowiedniego sprzętu, kończąc na utrzymaniu całej infrastruktury. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo danych.

Projektujemy i budujemy sieci teleinformatyczne. Oferujemy kompletną realizację sieci komputerowych i strukturalnych. W tym celu wykorzystujemy najnowsze technologie informatyczne i telekomunikacyjne.

Konfigurujemy serwery i zarządzami nimi. Prowadzimy pełną obsługę w zakresie administrowania serwerami działającymi pod popularnymi systemami operacyjnymi.

Dla swoich klientów prowadzimy bezpłatny odbiór i transport zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty zgodnie z ustawą o ZSEIE.